31 januari 2020

Nieuws heet van de naald

Terwijl ons 1ste elftal nog volop mee in de strijd is voor de titel in 4de prov. E en wij met de 1ste periode-titel al een stevige optie op 3de prov. op zak hebben, zit onze sportieve cel niet stil en zijn wij volop werk aan het maken van de samenstelling van ons team voor volgend seizoen.

Wij zijn dan ook verheugd u reeds te mogen meedelen dat volgende spelers ook komend seizoen te bewonderen zullen zijn in het Houtvoort stadion : 

 

 • Gianni Vereecken
 • Jochim Reybrouck
 • Frederic Van Hoorde
 • Jens Van De Vijvere
 • Kenzo Verbeke
 • Yordi Vermeulen
 • Bo De Moor
 • Arno Van Puyvelde
 • Bram Vertenten
 • Robbe Van Overmeiren
 • Nick Van Haevermaet

 

Eerstdaags zullen wij hieraan nog een aantal namen van onze huidige spelerskern aan toe kunnen voegen.

Ondertussen zijn we ook in gesprek met een aantal potentiĆ«le nieuwkomers die onze ploeg mogelijk zullen komen vervoegen en die er mee zullen voor zorgen dat we voldoende gewapend zijn om de sportieve uitdagingen, die voor ons liggen, aan te pakken.

Ook deze namen zullen weldra bekend kunnen gemaakt worden op deze website.

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x