7 maart 2020

Nieuws heet van de naald

Hier is wat nieuws te rapen ivm volgende seizoen:

Graag stellen wij u voor aan de volgende aanwinst voor komend seizoen :

Tom Coppens is een 26-jarige verdedigend ingestelde speler die op meerdere posities in de verdediging en het middenveld inzetbaar is.Tom woont in Sint-Niklaas. Bij de jeugd heeft hij bij Sint-Pauwels en SK Sint-Niklaas gespeeld. Als senior heeft hij reeds zijn strepen verdiend bij SK Sint-Niklaas, Kemzeke en Moerbeke (waar hij o.a. nog samengespeeld heeft met onze assistent-coach Tom Van Den Bossche). Dit seizoen is hij aan de slag bij reeksgenoot Bosdam.

Wij heten Tom van harte welkom bij onze club en wensen hem veel succes toe.


Met Michiel Jonkers keert er opnieuw iemand met een SGW verleden terug naar onze club volgend seizoen. Hij heeft namelijk alle jeugdreeksen bij onze club doorlopen. Michiel is een 34-jarige centrale verdediger die momenteel aan de slag is bij onze buren van KSK Klinge. Hij is een onverzettelijke krijger die altijd voorop gaat in de strijd. Michiel speelde in het verleden ook nog bij VVS Stekene en SV Hardy Waasmunster.

Welkom terug Michiel en veel succes toegewenst.


Een bekend gezicht komt volgend seizoen terug naar de Houtvoort. Graag melden wij u dat Rens Volleman terugkeert naar de heimat. Rens is een 22-jarige, vinnige, aanvallende speler met een groot loopvermogen die in Sint-Gillis-Waas woont. Hij heeft de jeugdrangen bij ons eigen SGW en bij Red Star Waasland doorlopen. Bij de seniors heeft hij een verleden bij Kemzeke en uiteraard ons eigen SGW. Dit seizoen is hij nog aan de slag bij FC Sint-Niklaas (Belsele).

Welkom terug Rens en veel succes toegewenst.


In navolging van de eerder bekendgemaakte namen op deze website zijn wij verheugd u te melden dat ook volgende spelers hun verbintenis met onze club verlengd hebben :

 • Jasper Kegels
 • Pieter Vervaet
 • Victor Marin
 • Michiel Pauwels
 • Sander Puylaert
 • Tim Mennes
 • Hans Mennes
 • Giovanni Feyen
 • Louis Thyssen
 • Thibault Tack
 • Diaz Van Broeck
 • Robin De Wolf
 • Ward Van Duyse
 • Robbe Geerts


Blijf deze website volgen want eerstdaags zullen wij ook de eerste nieuwkomers voor volgend seizoen bekend maken.

Het bestuur

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x