U12 Kersttornooi - heenronde op zon 23 dec / finales woe 2 jan / 16 teams (4 spelers en 1 doelman)

Heenronde U12 op zondag 23 december 2018

Reeks A over 18 min: Sint-Gillis-Waas - Sinaai - A. Stekene - Sint-Pauwels A

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
10:00 Sint-Gillis-Waas Sinaai 2 - 1 
10:20 Sint-Pauwels A A. Stekene 3 - 0
10:40 Sint-Gillis-Waas Sint-Pauwels A 4 - 2
11:00 Sinaai A. Stekene 4 - 0
11:20 Sint-Gillis-Waas A. Stekene 4 - 1
11:40 Sinaai Sint-Pauwels A 3 - 0


Reeks B over 18 min: Sint-Niklaas - Bosdam-Beveren - Sint-Pauwels B - Vrasene

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
12:00 Bosdam-Beveren Vrasene0 - 1
12:20 Sint-Niklaas
Sint-Pauwels B
2 - 0
12:40 Bosdam-Beveren Sint-Niklaas0 - 7
13:00 Vrasene Sint-Pauwels B 0 - 0
13:20 Bosdam-Beveren Sint-Pauwels B 1 - 5
13:40 Vrasene Sint-Niklaas2 - 1


Reeks C over 18 min: KSK Bornem - JV Kruibeke - KSK Ekeren-Donk - VW Hamme A

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
14:00 KSK Bornem JV Kruibeke 3 - 1
14:20 VW Hamme A KSK Ekeren-Donk 2 - 0
14:40 KSK Bornem VW Hamme A 3 - 4
15:00 JV Kruibeke KSK Ekeren-Donk 2 - 0
15:20 KSK Bornem KSK Ekeren-Donk 5 - 1
15:40 JV Kruibeke VW Hamme A 0 - 5


Reeks D over 18 min: Daknam - Mini=Maxi - VW Hamme B - Grembergen

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
16:00 DaknamMini=Maxi0 - 8 
16:20VW Hamme BGrembergen8 - 0 
16:40DaknamVW Hamme B4 - 9 
17:00Mini=MaxiGrembergen10 - 0 
17:20DaknamGrembergen4 - 2 
17:40 Mini=MaxiVW Hamme B3 - 1 


Finales U12 op woensdag 2 januari  2019

Voor plaatsen 13 tot 16 over 18 min

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
9:30 Avanti Stekene Bosdam-Beveren 1 - 2
9:50 KSK Ekeren-Donk Grembergen 3 - 0
10:10 Avanti Stekene KSK Ekeren-Donk 0 - 2
10:30 Bosdam-Beveren Grembergen 0 - 3
10:50 Avanti Stekene Grembergen 2 - 1
11:10 Bosdam-Beveren KSK Ekeren-Donk 1 - 5


Voor plaatsen 9 tot 12 over 18 min

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
11:30 Sint-Pauwels A Sint-Pauwels B 0 - 3
11:50 Kruibeke Ekeren-Donk 3 - 0
12:10 Sint-Pauwels A Kruibeke 0 - 5
12:30 Sint-Pauwels B Ekeren-Donk 2 - 1
12:50 Sint-Pauwels A Ekeren-Donk 1 - 1
13:10 Sint-Pauwels B Kruibeke 0 - 1


Voor plaatsen 5 tot 8 over 18 min

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag 
13:30SinaaiSint-Niklaas1 - 1 
13:50Bornem VW Hamme B 0 - 0 
14:10 Sinaai Bornem  0 - 2 
14:30 Sint-NiklaasVW Hamme B 2 - 2 
14:50 SinaaiVW Hamme B 0 - 3 
15:10 Sint-Niklaas Bornem  2 - 3 


Voor plaatsen 1 tot 4 over 18 min

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag 
15:30Sint-Gillis-WaasVrasene 2 - 2 
15:50 VW Hamme A Mini = Maxi 0 - 7 
16:10 Sint-Gillis-WaasVW Hamme A 1 - 2 
16:30 Vrasene Mini = Maxi 2 - 2 
16:50 Sint-Gillis-Waas Mini = Maxi 0 - 3 
17:10 Vrasene VW Hamme A 3 - 2 


Winnaar U12 tornooi: MINI = MAXI

PRIJSUITREIKING rond 18u

Sporthal De Gavers - Kard. J. Cardijnstraat 1 - 9170 Sint-Gillis-Waas 03/727.17.67

Cafetaria De Gavers - 03/770.75.56

Raoul De Roeck - 0474/135.861

RANGSCHIKKING:

1. Aantal punten

2. Aantal gewonnen wedstrijden

3. Het aantal gemaakte doelpunten

4. Minste tegendoelpunten

5. De onderlinge wedstrijd

6. Doelpuntensaldo


Graag een wedstrijd bijwonen?

Website by

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x