U13 Kersttornooi - heenronde op don 27 dec / finales op 6 jan / 16 teams (4 spelers en 1 doelman)

Heenronde U13 op donderdag 27 december 2018

Reeks A over 18 min: Sint-Gillis-Waas B - Melsele C - White Boys - Bosdam Beveren

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
9:00 Bosdam-Beveren Sint-Gillis-Waas B2 - 3
9:20 White Boys Svelta Melsele C1 - 2
9:40 Bosdam-Beveren White Boys1 - 6
10:00 Sint-Gillis-Waas B Svelta Melsele C1 - 2
10:20 Bosdam-Beveren Svelta Melsele C1- 7
10:40 Sint-Gillis-Waas B White Boys1 - 3


Reeks B over 18 min: Melsele B - Hulst VV A - Sint-Gillis-Waas A - De Tempeliers

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
11:00 Svelta Melsele B Hulst VV A4 - 0
11:20 Sint-Gillis-Waas A De Tempeliers1 - 7
11:40 Svelta Melsele B Sint-Gillis-Waas A3 - 0
12:00 Hulst VV A De Tempeliers1 - 5
12:20 Svelta Melsele B De Tempeliers1 - 4
12:40 Hulst VV A Sint-Gillis-Waas A1 - 0


Reeks C over 18 min: Melsele A - Sint-Niklaas A - Hulst VV B - KVV Zelzate

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
13:00 Hulst VV B Svelta Melsele A 0 - 4
13:20 KVV Zelzate Sint-Niklaas A 6 - 5
13:40 Hulst VV B KVV Zelzate 0 - 6
14:00 Svelta Melsele A Sint-Niklaas A 1 - 0
14:20 Hulst VV B Sint-Niklaas A 0 - 4
14:40 Svelta Melsele A KVV Zelzate 3 - 5


Reeks D over 18 min: HRS Haasdonk - VW Hamme - KSK Ekeren-Donk - Sint-Niklaas B

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
15:00 HRS Haasdonk Sint-Niklaas B 1 - 5 
15:20 KSK Ekeren-Donk VW Hamme 1 - 5 
15:40 HRS Haasdonk KSK Ekeren-Donk 7 - 1 
16:00 Sint-Niklaas B VW Hamme 0 - 3 
16:20 HRS Haasdonk VW Hamme 1 - 1 
16:40 Sint-Niklaas B KSK Ekeren-Donk 4 - 1 


Finales U13  op zondag 6 januari  2019

Voor plaatsen 13 tot 16 over 18 min

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
9:30 Bosdam-Beveren Sint-Gillis-Waas A 0 - 8
9:50 Hulst VV B Ekeren-Donk 1 - 1
10:10 Bosdam-Beveren Hulst VV B 1 - 5
10:30 Sint-Gillis-Waas A Ekeren-Donk 2 - 0
10:50 Bosdam-Beveren Ekeren-Donk 5 - 1
11:10 Sint-Gillis-Waas A Hulst VV B 1 - 0


Voor plaatsen 9 tot 12 over 18 min

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
11:30 Sint-Gillis-Waas B Hulst VV A 0 - 0
11:50 Sint-Niklaas A Haasdonk 1 - 4
12:10 Sint-Gillis-Waas B Sint-Niklaas A 0 - 11
12:30 Hulst VV A Haasdonk 2 - 5
12:50 Sint-Gillis-Waas B Haasdonk 0 - 8
13:10 Hulst VV A Sint-Niklaas A 1 - 0


Voor plaatsen 5 tot 8 over 18 min

aanvangsuur  thuisploeg  bezoekers  uitslag 
13:30 White Boys Melsele B 1 - 6 
13:50 Melsele A Sint-Niklaas B 4 - 1 
14:10  White Boys  Melsele A 1 - 4 
14:30  Melsele B Sint-Niklaas B 2 - 4 
14:50  White Boys  Sint-Niklaas B  1 - 0 
15:10  Melsele B Melsele A 1 - 3 


Voor plaatsen 1 tot 4 over 18 min

aanvangsuur  thuisploeg  bezoekers  uitslag 
15:30 Melsele C Tempeliers 2 - 5 
15:50  Zelzate VW Hamme  3 - 2 
16:10  Melsele C Zelzate 2 - 3 
16:30  Tempeliers VW Hamme  5 - 4 
16:50  Melsele C  VW Hamme 0 - 4 
17:10  Tempeliers Zelzate 7 - 2 


WINNAAR U13 TORNOOI: TEMPELIERS

PRIJSUITREIKING rond 18u

Sporthal De Gavers - Kard. J. Cardijnstraat 1 - 9170 Sint-Gillis-Waas 03/727.17.67

Cafetaria De Gavers - 03/770.75.56

Raoul De Roeck - 0474/135.861

RANGSCHIKKING:

1. Aantal punten

2. Aantal gewonnen wedstrijden

3. Het aantal gemaakte doelpunten

4. Minste tegendoelpunten

5. De onderlinge wedstrijd

6. Doelpuntensaldo

Graag een wedstrijd bijwonen?

Website by

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x