U9 Kersttornooi

U9 Kersttornooi - heenronde op zat 22 dec / finales zon 30 dec / 13 teams (4 spelers en 1 doelman)

Heenronde U9 op zaterdag 22 december 2018

Reeks A over 18 min: SK Kemzeke, Sint-Gillis-Waas B, Vrasene, White Boys B

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
9:15 SK Kemzeke Sint-Gillis-Waas B 0 - 1
9:35 White Boys B Vrasene 0 - 5
9:55 SK Kemzeke White Boys B 1 - 2
10:15 Sint-Gillis-Waas B Vrasene 0 - 1
10:35 SK Kemzeke Vrasene 0 - 7
10:55 Sint-Gillis-Waas B White Boys B 1 - 1


Reeks B over 18 min: Sint-Niklaas, VW Hamme, WS Sombeke, Sp. Lokeren

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
11:15 Sint-Niklaas VW Hamme 5 - 0
11:35 WS Sombeke Sp. Lokeren 0 - 5
11:55 Sint-Niklaas WS Sombeke 6 - 0
12:15 VW Hamme Sp. Lokeren 0 - 0
12:35 Sint-Niklaas Sp. Lokeren 1 - 3
12:55 VW Hamme WS Sombeke 6 - 1


Reeks C over 15 min: Sint-Gillis-Waas A, White Boys A, Waasland-Beveren, ACT2Prevent, Avanti Stekene

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag
13:15 Waasland-Beveren Sint-Gillis-Waas A 1 - 1
13:33 White Boys A ACT2Prevent 0 - 2
13:50 Avanti Stekene Sint-Gillis-Waas A 0 - 5
14:07 Waasland-Beveren White Boys A 2 - 4
14:24 ACT2Prevent Avanti Stekene 11 - 0
14:43 Sint-Gillis-Waas A White Boys A 4 - 2
15:00Waasland-BeverenACT2Prevent 0 - 4
15:17Avanti StekeneWhite Boys A1 - 9
15:34ACT2PreventSint-Gillis-Waas A2 - 0
15:51Waasland-BeverenAvanti Stekene8 - 0


ploeg eindigend op plaats 5 in reeks C speelt geen finales!

Finales U9 op zondag 30 december 2018

Voor plaatsen 7 tot 12 over 20 min

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag plaatsen
14:30 Kemzeke Sombeke 0 - 8 10 tot 12
14:52 White Boys B VW Hamme 0 - 1 7 tot 9
15:14 Kemzeke Waasland-Beveren 0 - 17 10 tot 12
15:36 White Boys B White Boys 0 - 12 7 tot 9
15:58 Sombeke Waasland-Beveren 3 - 8 10 tot 12
16:20 VW Hamme White Boys 1 - 3 7 tot 9


Voor plaatsen 1 tot 6 over 20 min

aanvangsuur thuisploeg bezoekers uitslag plaatsen
16:45 Sint-Gillis-Waas B Sint-Niklaas 0 - 2 4 tot 6
17:07 Vrasene Sp. Lokeren 2 - 4 1 tot 3
17:29 Sint-Gillis-Waas B Sint-Gillis-Waas A 1 - 7 4 tot 6
17:51 Vrasene ACT2Prevent 1 - 7 1 tot 3
18:13 Sint-Niklaas Sint-Gillis-Waas B 4 - 0 4 tot 6
18:35 Sp. Lokeren ACT2Prevent 1 - 5 1 tot 3


WINNAAR U9 TORNOOI: ACT2PREVENT 

PRIJSUITREIKING rond 19u

Sporthal De Gavers - Kard. J. Cardijnstraat 1 - 9170 Sint-Gillis-Waas 03/727.17.67

Cafetaria De Gavers - 03/770.75.56

Raoul De Roeck - 0474/135.861

RANGSCHIKKING:

1. Aantal punten

2. Aantal gewonnen wedstrijden

3. Het aantal gemaakte doelpunten

4. Minste tegendoelpunten

5. De onderlinge wedstrijd

6. Doelpuntensaldo


Graag een wedstrijd bijwonen?

Website by

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x